Support

042 – 10 89 70
support@drivec.se

Besöksadresser

Huvudkontor
Drivec AB
Sundstorget 5
252 21 Helsingborg

Säljkontor
Drivec AB
Bultgatan 14
442 40 Kungälv

Gratis onlinedemo

Boka en gratis onlinedemo av våra erbjudanden så återkommer vi med förslag på tider. Genomgången tar normalt ca 20-30 minuter där vi direkt i kundportalen går igenom hur det fungerar och diskuterar hur vi kan lösa dina utmaningar.

Våra medarbetare

Johan Göthe

CEO

+46 42 10 89 76
johan.gothe@drivec.se

Mikael Gabrielsson

Sales and Marketing Director

+46 42 10 89 79
mikael.gabrielsson@drivec.se

Henrik Ekblad

Solution Architect

henrik.ekblad@drivec.se

Tomas Torstensvik

CTO

+46 42 10 89 77
tomas.torstensvik@drivec.se

Oskar Svensson

Data analyst and AI developer

+46 42 10 89 74
oskar.svensson@drivec.se

Patrick Henriksson

Cloud Architect

patrick.henriksson@drivec.se

Nina Larsen

Support and Order

+46 42 10 89 78
nina.larsen@drivec.se